Organisatie
  1. Homepage
  2. Over Maltha
  3. Organisatie Organisatie

Organisatie


Maltha is een besloten vennootschap en een joint venture tussen waste-to-productbedrijf Renewi en Owens Illinois, een wereldwijd leidende producent van verpakkingsglas.

Renewi


Renewi is een toonaangevend waste-to-productbedrijf dat met ruim 7.000 medewerkers iedere dag nieuw leven geeft aan gebruikte materialen. Met ons uitgebreide netwerk van 174 locaties verspreid over Europa, zijn we altijd dicht bij onze klanten. Renewi denkt anders over afval en ziet het als een kans. Onze jarenlange kennis en ervaring, gecombineerd met een breed scala aan diensten, zorgt er voor dat we duurzame, pragmatische recyclingoplossingen kunnen aanbieden. Met innovatie en gebruik van de nieuwste technologie zetten we afval weer om tot bruikbare materialen, zoals papier, metaal, plastic, glas, hout, bouwstoffen, compost en energie. Op deze manier winnen we uit het afval van vandaag, de grondstoffen van morgen.


Lees meer

Owen Illinois


Owens-Illinois Inc. (O-I) is de grootste fabrikant van glasverpakkingen ter wereld en partner van veel vooraanstaande drank- en voedingsmiddelen merken. O-I is actief in 23 landen met 79 fabrieken en telt wereldwijd 27.000 medewerkers. Het hoofdkantoor bevindt zich in Perrysburg, Ohio (Verenigde Staten). O-I biedt veilige, duurzame, natuurlijke, onderscheidende glasverpakkingen aan een groeiende wereldwijde markt. Er worden per jaar ongeveer 1 miljard potten en flessen geproduceerd voor de levensmiddelen industrie.


Lees meer

 

In de Benelux is Maltha gevestigd in Heijningen, Emmen en Lommel. Verder heeft Maltha vestigingen in Frankrijk en Portugal. Het hoofdkwartier bevindt zich te Heijningen. Totaal telt Maltha 250 collega’s.

Het managementteam van Maltha bestaat uit:

Managing Director: Kevin Bell -kevin.bell@maltha.nl
Finance Director: Erik van den Berg -erik.van.den.berg@maltha.nl
International Sales & Sourcing Manager: Huco Knape -huco.knape@maltha.nl
Supply Chain Manager: Eric Theunissen -eric.theunissen@maltha.nl
Operations Manager Benelux: Marianne Hoefnagel -Marianne.Hoefnagel@maltha.nl
Business Development Manager: Danny Timmers -danny.timmers@maltha.nl
HR Business Partner: Dominique Robeyn -dominique.robeyn@maltha.nl